Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint 2013

V kombinaci s Office 365 poskytuje služba SharePoint pokročilé technologie zabezpečení, snadné možnosti správy a přístup téměř odkudkoli.

Sdílení

MS SharePoint 2013 umožňuje jednoduchý způsob sdílení informací a dokumentů napříč celou společností. Budete moct sdílet nápady, nacházet odpovědi a sledovat, na čem pracují vaší kolegové, pomocí nových funkcí pro sociální sítě, které jsou dostupné v celém SharePointu. Pomocí několika jednoduchých kliknutí můžete z kterékoli aplikace Office publikovat obsah na SharePointu a sdílet ho s lidmi v rámci vaší organizace i mimo ni. Získáte možnost sdílet dokumenty, aktualizovat informační kanál a udržovat kontakt s kolegy z mobilního telefonu nebo tabletu.

Uspořádání

Všechny své projekty a úkoly můžete uspořádat tak, abyste měli jasný přehled o nadcházejících odevzdávkách v SharePointu, Outlooku a Microsoft Projectu. Za pár minut zvládnete sestavit nový týmový web, sledovat poznámky ze schůzek a dát dohromady na jedno místo všechny týmové e-maily a dokumenty. Obsah v SharePointu se dá synchronizovat se stolním počítačem pomocí OneDrive Pro, aby byly dokumenty dostupné jediným kliknutím, i když jste offline.

Hledání

Získáte možnost propojit se s lidmi ve vaší organizaci, aby se dalo snadno zjistit, jaké mají zájmy a na jakých projektech a dokumentech v minulosti pracovali. Základní data se dají pomocí Excelu 2013 proměnit na skvělé interaktivní sestavy a publikovat v SharePointu, aby i vaši spolupracovníci získali potřebný vhled do problematiky. Hledání můžete přizpůsobit a zúžit tak, abyste dostali relevantnější výsledky. Máte taky k dispozici doporučení, které lidi a dokumenty sledovat.

Správa

Pokud budete SharePoint používat v cloudu s Office 365, dokážete snížit náklady na infrastrukturu a posunete dál hranice sdílení. Nové funkce archivace, eDiscovery a správy případů jsou dostupné v celém SharePointu, na Exchangi i v Lyncu. Díky vylepšením ve funkcích škálování, výkonu a správy SharePointu budete moct věnovat víc času inovacím a míň času správě infrastruktury.

Workflow

Nad každou knihovnou dokumentů nebo seznamem lze vytvořit workflow, díky kterému získáte elektronické zpracování Vašich dokumentů. Díky workflow budete okamžitě informováni o každé akci, kterou je potřeba vykonat, budete moct schválit nebo zamítnout požadavek nebo např. automaticky sdílet dokument s definovanou skupinou kolegů. Díky automatickým akcím workflow získáte čas, který byste jinak vynaložili na zpracování požadavku nebo dokumentu. Mezi typické aplikace využívající workflow patří evidence dovolených, zpracování interních objednávek, DMS, Helpdesk atd.

Projekty

Díky synchronizaci Vašich projektových úkolů s Microsoft SharePoint 2013 získáte centralizovaný a přehledný systém pro vedení Vašich projektů.

Propojení s Microsoft Office

Nejen dokumenty, ale i všechny definované seznamy lze otevřít v aplikaci Microsoft Excel, díky kterému získáte jednoduchý a uživatelsky přívětivý nástroj pro vytváření reportů, grafů a analýz. Pokud propojíte Váš SharePoint s aplikací Microsoft Outlook, budete okamžitě informováni o nových a aktualizovaných dokumentech, aniž byste museli přepínat aplikace a kontrolovat změny.

Demo

Server URL: http://designservis.sharepoint99.com
User Name: SPH\zlatohlavek
Password: sharept70 (Case Sensitive)

Ukázky

SharePoint-2013-HomePage

 

SharePoint-2013-Kalendar

 

SharePoint-2013-Kontakty

 

SharePoint-2013-Projekt

 

SharePoint-2013-Seznam

© 2008-2015 DESIGNSERVIS.cz :: Všechna práva vyhrazena.