Microsoft SharePoint

Microsoft SharePoint 2013

V kombinaci s Office 365 poskytuje služba SharePoint pokročilé technologie zabezpečení, snadné možnosti správy a přístup téměř odkudkoli.

Sdílení

MS SharePoint 2013 umožňuje jednoduchý způsob sdílení informací a dokumentů napříč celou společností. Budete moct sdílet nápady, nacházet odpovědi a sledovat, na čem pracují vaší kolegové, pomocí nových funkcí pro sociální sítě, které jsou dostupné v celém SharePointu. Pomocí několika jednoduchých kliknutí můžete z kterékoli aplikace Office publikovat obsah na SharePointu a sdílet ho s lidmi v rámci vaší organizace i mimo ni.

Uspořádání

Všechny své projekty a úkoly můžete uspořádat tak, abyste měli jasný přehled o nadcházejících odevzdávkách v SharePointu, Outlooku a Microsoft Projectu. Za pár minut zvládnete sestavit nový týmový web, sledovat poznámky ze schůzek a dát dohromady na jedno místo všechny týmové e-maily a dokumenty. Obsah v SharePointu se dá synchronizovat se stolním počítačem pomocí SkyDrivu Pro, aby byly dokumenty dostupné jediným kliknutím, i když jste offline.

Demo

Server URL: http://designservis.sharepoint99.com
User Name: SPH\zlatohlavek
Password: sharept70 (Case Sensitive)

© 2008-2033 DESIGNSERVIS.cz :: Všechna práva vyhrazena.