XHTML nebo CMS?

Responsivní xhtml prezentace

Administrační rozhraní redakčního systému je přehledné a dnes již velmi snadno ovladatelné. Nabízí přehledné seznamy článků (obsahu), komponent, modulů a plug-inů, které dohromady spolutvoří sofistikované řešení vaší internetové prezentace. To vše navíc umožňuje rychlé filtrování na všech úrovních administrace, díky kterému jsou i rozsáhlejší projekty velice snadno spravovatelné. Samozřejmostí je vestavěný WYSIWYG editor obsahu a správce medií, díky kterým je správa obsahu velice snadná opravdu pro všechny. 

Kdy má smysl redakční systém?

Redakční systém dokáže nabídnout profesionální řešení internetové prezentace malé firmě či nadnárodní korporaci. Na velikosti nezáleží. Díky flexibilní správě obsahu s rychlým nasazením hotových komponent, modulů či pluginů, promění váš statický web v moderní dynamickou prezentaci, která dokáže zaujmout, chytře prezentovat a zároveň vám dát tolik potřebnou zpětnou vazbu díky statistikám a rozsáhlé administraci webu. Administrační rozhraní redakčního systému je přehledné a dnes již velmi snadno ovladatelné.Navíc díky rychlému filtrování na všech úrovních administrace, jsou i rozsáhlejší projekty velice snadno spravovatelné. Samozřejmostí je vestavěný WYSIWYG editor obsahu a správce medií, díky kterým je správa obsahu velice snadná opravdu pro všechny.

Výhody a nevýhody

CMS díky možnosti rychlého rozšíření a konfigurace komponent a modulů, nabízí komplexní řešení pro vetšinu typů webových prezentací. Redakční systém snadno nakonfigurujeme do podoby statické prezentace s webovou administrací pro úpravy textů, plnohodnotného blogu, dynamického novinkového portálu, komunitního portálu nebo elektronického obchodu. Záleží jen na vaší představě a samozřejmě finančních možnostech, jelikož CMS řešení vyžaduje průběžnou správu a aktualizace, jelikož nebezpečí útoku spam botů je v dnešní době mnohem větší než před pár lety, je CMS finančně náročnější na průběžnou údržbu, tedy měsíční poplatek za správu.

Pokud ale potřebujete pouze jednoduchou moderní a především "mobile ready" prezentaci vaší firmy, doporučujeme xhmtl web řešení, které je k nerozeznání od velkého CMS řešení, ale není finančně náročné na správu a údržbu a je mnohem bezpečnější co do zabezpečení. Případně pro pro drobné podnikatele ideálně doporučujeme Pagevamp web řešení.

© 2008-2033 DESIGNSERVIS.cz :: Všechna práva vyhrazena.