Redakční systém Joomla

CMS

Administrační rozhraní redakčního systému je přehledné a dnes již velmi snadno ovladatelné. Nabízí přehledné seznamy článků (obsahu), komponent, modulů a plug-inů, které dohromady spolutvoří sofistikované řešení vaší internetové prezentace. To vše navíc umožňuje rychlé filtrování na všech úrovních administrace, díky kterému jsou i rozsáhlejší projekty velice snadno spravovatelné. Samozřejmostí je vestavěný WYSIWYG editor obsahu a správce medií , díky kterým je správa obsahu velice snadná opravdu pro všechny. 

Proč redakční systém?

Redakční systém Joomla nabízí profesionální řešení internetové prezentace malé firmě i nadnárodní korporaci. Díky flexibilní správě obsahu s rychlým nasazením hotových komponent, modulů či pluginů, promění váš statický web v moderní dynamickou prezentaci, která dokáže zaujmout, chytře prezentovat a zároveň vám dát tolik potřebnou zpětnou vazbu díky statistikám a rozsáhlé administraci webu.

Výhody

Díky možnosti rychlé konfigurace komponent nabízí komplexní řešení pro vetšinu typů webových prezentací. Redakční systém Joomla snadno nakonfigurujeme do podoby statické prezentace s webovou administrací pro úpravy textů, plnohodnotného blogu, dynamického novinkového portálu, komunitního portálu nebo elektronického obchodu. Záleží jen na vaší představě a samozřejmě finančních možnostech.

© 2008-2015 DESIGNSERVIS.cz :: Všechna práva vyhrazena.